Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie Salutaris

Zapraszamy na kolejne otwarte seminarium organizowane przez Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Salutaris” oraz Kolegium Jagiellońskie TSW w Toruniu. Seminarium odbędzie się w dniu 10 maja 2021 r. o godz. 11.00 i będzie kontynuować tematykę związaną gospodarką wodną.

Tym razem planujemy zająć się możliwościami wykorzystania Wisły jako drogi wodnej oraz problemami regulacji Wisły w kontekście zagrożenia powodziowego oraz wykorzystania energetycznego z uwzględnieniem uwarunkowań środowiskowo-przestrzennych i klimatycznych.

Zapraszamy w dniu 10 maja 2021 na godz. 11.00. Seminarium odbędzie się w systemie on-line za pośrednictwem strony Facebook Kolegium Jagiellońskiego TSW w Toruniu.

Informacji w sprawie seminarium udziela pani Sandra Borys-Wysocka (tel. 56-6218 241 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Szczegółowe informacje organizacyjne znajdą się też na stronie internetowej KJ TSW.